Nieuw: DAC kabels

Vanaf vandaag zijn de Direct Attached Cables leverbaar. Deze kabels bieden de mogelijkheid om zowel 1G als 10G SFP en SFP+ poorten met elkaar te verbinden. Met de kabel van 1 of 3 meter, kan derhalve op een kostenefficiënte manier een uplink worden gecreëerd tussen DrayTek switches of tussen router en switches. DAC (Direct Attached Cable) biedt hiermee een alternatief voor Cat. 6A RJ45 en een single mode of multi mode glasvezel uplink.

Meer informatie over de DAC100 en DAC300

Laatste Nieuws